OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Only site administrators can create new user accounts.
da: Kun administratorer kan oprette nye brugerkonti.

en: Gender
da: Køn

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Display name
da: Display

en: User account
da: Brugerkonto

en: Profile URL
da: Profil URL
