OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Only site administrators can create new user accounts.
de: Nur Administratoren können neue Benutzerkonten erstellen.

en: Gender
de: Geschlecht

en: Birthday
de: Geburtstag

en: Display name
de: Angezeigter Name

en: Family name
de: Nachname

en: Block Settings
de: Blockeinstellungen

en: User account
de: Benutzerkonto

en: Profile URL
de: Profil-URL

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Given name
de: Vorname

en: Unkown
de: Unbekannt

en: Thumbnail URL
de: URL zum Miniaturbild

en: Login with
de: Anmelden mit
