OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
