OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Gender
fa: جنسیت

en: Display name
fa: نمایش نام

en: User account
fa: حساب کاربری
