OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Only site administrators can create new user accounts.
fr: Seuls les administrateurs du site peuvent créer de nouveaux comptes.

en: Gender
fr: Sexe

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: Family name
fr: Nom de famille

en: Block Settings
fr: Configurations du bloc

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Profile URL
fr: URL de profil

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Given name
fr: Nom d'usage

en: Unkown
fr: Inconnu

en: powered by
fr: Propulsé par

en: PHP cURL library
fr: Bibliothèque PHP cURL
