OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Only site administrators can create new user accounts.
ja: サイト管理者のみがアカウントを作成できる

en: Gender
ja: 性別

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Display name
ja: 表示名

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Profile URL
ja: プロフィールのURLフィールド
