OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: User account
lt: Nario erdvė
