OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Only site administrators can create new user accounts.
pl: Tylko administratorzy mogą tworzyć nowe konta użytkowników.

en: Gender
pl: Płeć

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Profile URL
pl: Adres profilu
