OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Only site administrators can create new user accounts.
tr: Sadece yöneticiler yeni kullanıcı hesabı oluşturabilir.

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Profile URL
tr: Profil URL
