OneAll Social Login (7.x-2.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: Display name
ar: اسم العرض

en: User account
ar: حساب المستخدم
