OneAll Social Login (7.x-2.11) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Display name
et: Kuvanimi

en: User account
et: Kasutajakonto
