OneAll Social Login (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Profile URL
gl: URL do perfil
