OneAll Social Login (7.x-2.11) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ
