OneAll Social Login (7.x-2.11) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Only site administrators can create new user accounts.
no: Kun administratorer kan opprette nye kontoer.

en: Gender
no: Kjønn

en: Birthday
no: Bursdag

en: Display name
no: Visningsnavn

en: Block Settings
no: Blokkinnstillinger

en: User account
no: Brukerkonto
