OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
