OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Profile URL
fi: Profiilin verkko-osoite
