OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Only site administrators can create new user accounts.
hu: Csak a webhely karbantartói hozhatnak létre új felhasználót.

en: Gender
hu: Nem

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Family name
hu: Családi név

en: Block Settings
hu: Blokk beállításai

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Profile URL
hu: Profil webcím

en: Given name
hu: Utónév

en: powered by
hu: működteti
