OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Only site administrators can create new user accounts.
is: Aðeins kerfisstjórar geta búið til nýja notendur.

en: Display name
is: Birta nafn

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: User account
is: Notandaaðgangur
