OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Gender
nl: Geslacht

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Family name
nl: Achternaam

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Given name
nl: Voornaam

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen
