OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Family name
sk: Priezvisko

en: User account
sk: Používateľský účet

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Given name
sk: Meno
