OneAll Social Login (7.x-2.12) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Gender
ca: Gènere

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Profile URL
ca: URL del perfil
