Social Share (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
