Social Share (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име
