Social Share (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Save Changes
ca: Desa els canvis
