Social Share (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw
