Social Share (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Save Changes
da: Gem ændringer
