Social Share (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Display Format
de: Anzeigeformat

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Network
de: Netzwerk

en: Networks
de: Netzwerke

en: Share URL
de: URL teilen
