Social Share (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין
