Social Share (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Save Changes
is: Vista breytingar
