Social Share (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Save Changes
it: Salva le modifiche
