Social Share (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
