Social Share (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр
