Social Share (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
