Social Share (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
