Social Share (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس
