Social Share (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
