Social Share (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
