Social Share (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল
