Social Share (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset
