Social Share (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Display Format
fr: Format d'affichage

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Network
fr: Réseau

en: Replacements
fr: Substitutions
