Social Share (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan
