Social Share (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Network
ja: ネットワーク
