Social Share (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng
