Social Share (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Twitter
kk: Твиттер
