Social Share (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas
