Social Share (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
