Social Share (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL
