Social Share (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Node types
nl: Node-types

en: Display Format
nl: Weergaveformaat

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan
