Social Share (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments
