Social Share (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Display Format
ru: Формат вывода материалов

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Social Networks
ru: Соц. сети
